Eğitim

ÖZEL DERS PAKETLERİ

Özel ders bir öğrencinin anlamadığı, yapamadığı dersten o dersin uzmanı branş öğretmeninden bire bir olarak (bir öğrenci bir öğretmen olarak) o dersi bir sınıfta işleyip öğrencinin konuyu daha iyi kavraması için özel teknikler, püf noktaları ve bol alıştırma yaparak, yaptırarak dersin anlatılmasıdır. Mavişehir DENGE VIP olarak ihtiyacınız olan dersi kaliteden ödün vermeyerek, uygun fiyata öğrencilerimize sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Görev alan tüm öğretmenlerimiz kesinlikle üniversite öğrencisi değildir her biri branşında uzmanlaşmış, Milli Eğitim müfredatına hakim, tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır…

Mavişehir DENGE VIP, öğrencinin güncel ders eksiklerini tamamlaması için en verimli, pratik ve takip edilebilir bir hizmeti uygun fiyatlar ile alma olanağı sunmaktadır.

2019 ÖZEL DERS FİYATLARI

  • Bir seans alınacaksa (1 Ders Saati 40 Dakika) Ücret : 80 TL’dir.
  • Paket Derslerde ve ön ödemeli olan dersler tek alınan derslere göre daha indirimlidir.

Özel ders paketlerimizi alan öğrencilerimiz için aşağıdaki hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

  • Haftalık ders çalışma, soru takibi ve analizi
  • Aylık veli ve öğrenci bilgilendirme raporu.

Özel Ders Lüks Değil, İhtiyaçtır…

Öğrencinizin ya da sizin ihtiyacınız olan derslerden, o programa ait ders konularını düzenli olarak alabilirsiniz. Evinizde ya da kurumumuzda birebir dersinizi alanında başarılı öğretmen kadrosuyla çalışabilirsiniz. Öğretmenlerimiz, kurum zümre başkanları tarafından aylık olarak yeni eğitim ve sınav sistemleri hakkında eğitilmektedir. Öğrencinizin kurum danışmanları tarafından düzenli takipleri yapılmaktadır. Öğretmenlerimiz hakkındaki referansları danışmanlarımızdan ve internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Mavişehir DENGE VIP olarak ilkokul öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar tüm seviyedeki öğrencilere birebir ders ve grup ders hizmeti verebiliyoruz. 

95 ms